Firmast

AK Print on noor ja alustav ettevõtte, kes täidab kõik teie soovid alustades trükiste printimisest, lõpetades valgusreklaamidega ettevõtete fassaadil. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kiiret, kvaliteetset, paindlikku ja individuaalset teenust. Kuna klientide vajadused on meile olulised, siis täiustame oma teenuseid ja kaasajastame oma tehnikat pidevalt.

Tagamaks tellimuste kiire ja lihtsa esitamise, oleme loonud online e-poe, kus on võimalik sooritada oste 24 tundi ööpäevas, seitsmel päeval nädalas. Tellimuste täitmine ja tarne teie määratud asukohta, olgu selleks kodu või kontor, toimub samuti kiirelt, mistõttu saame tagada teile lühikesi tarneaegu.

Peamised valmistoodangud, mida oma klientidele pakume on bännerid, fotolõuendid, kinkekaardid, roll up'id, erinevad trükised ja visiitkaardid. Noore ettevõttena soovime pakkuda personaalsemat teenust, seega on meiega igasuguste erisoovide korral võimalik võtta ühendust kasutades meiliaadressit info@akprint.ee või helistades numbrile 56240026.

NB!  PRINTIMINE NÄDALAVAHETUSEL - vajadusel teostame töid ka nädalavahetustel!

Parimate lahenduste ja printimisteni!

AK Print